Słowa, które mogą przebudzić:

Skoro człowiek został obdarzony wolnością,

to w jakiś sposób jest kowalem swojej przyszłości.

Czwarta Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

- 21. 04. 2024 r.

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Powołania. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  1. We wtorek Ur. św. Wojciecha, głównego patrona Polski,  w czwartek święto św. Marka Ewangelisty.
  1. O godz. 1700:

- w środę nabożeństwo maryjne, o godz. 1745 Nowenna  do M. B. Nieustającej Pomocy.

- w piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

- prośmy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

W środę o godz. 1600 katecheza dla klasy III a, w piątek o godz. 1600 katecheza klasy III b.

Bóg zapłać za ofiary na inwestycje parafialne. W kopertach i na konto złożyło je w ubiegłym tygodniu 17 rodzin, na ogrzewanie 7 rodzin, na sprzątanie 8 rodzin.

1. W piątek o godz. 1830 spotkanie młodzieży Grupy Apostolskiej najmłodszej, o godz. 1920 średniej i o godz. 2010 – starszej.
  1. W sobotę o godz. 900 spotkanie DSM, o godz. 1000 ministrantów i scholi, o godz. 1100 spotkanie kantorów.