„Rzeczywiście wolni” – rekolekcje z ks. Bp. Arturem Ważnym

Czy zastanawialiście się co to znaczy być prawdziwie WOLNYM? To będzie główny temat konferencji przygotowanych przez Ks. Bpa Artura Ważnego. Startujemy z rekolekcjami!

Dzisiejsza nauka będzie m.in. o czterech miłościach bez których człowiek nie jest w stanie prawidłowo wzrastać… każda z nich jest nam niezwykle potrzebna, ale czy jeśli którejś zabraknie, to wciąż jest dla nas nadzieja? Posłuchajcie Ks. Bpa Artura Ważnego

Jesteś wolny? Tak prawdziwie? A może Wielki Post to czas, żeby zrzucić wszelkie kajdany, bandaże, odkryć prawdę o sobie samym i osiągnąć prawdziwą wolność w Jezusie? Zapraszamy Cię na kolejny, 3. już odcinek naszych rekolekcji pt. „Rzeczywiście wolni”, głoszonych przez ks. bp. Artura Ważnego.

A gdyby tak spojrzeć na siebie przez okulary wiary, przez Psalm 45? I mieć marzenia na miarę swojego serca, a nie lęków? Oddać wszystko Jezusowi? To byłaby dopiero prawdziwa wolność. Każdy może ją osiągnąć i tego Ci życzymy.